sobota, 5 grudnia 2015

Urodzinowy konkurs

 
źródło: pinterest.com

Właśnie mija rok od momentu opublikowania na blogu pierwszej recenzji i właśnie ten moment uznajemy za jego symboliczne narodziny - choć wiadomo, proces jego tworzenia (od samej koncepcji do kwestii technicznych) trwał trochę dłużej. ;)  W każdym razie rozpiera nas duma, że blog działa, że ma swoich czytelników, że możemy się publicznie dzielić naszymi książkowymi odkryciami, zachwytami, a czasem - rozczarowaniami. :) 
Z okazji pierwszych urodzin bloga mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania wybrana przez Was z prezentowanego na zdjęciu zestawu - książka. Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Naprawdę niewiele. :) Szczegóły poniżej.

Czytanie to nasza pasja, książki pożeramy namiętnie i w ilościach hurtowych – z tym związane jest zadanie konkursowe.  Zaproponujcie nam książkę młodzieżową, którą –Waszym zdaniem – każdy młody czytelnik powinien koniecznie przeczytać i w 2-3 zdaniach uzasadnijcie swoją propozycję, wysyłając odpowiedź na nasz adres e-mail: ksiazkozercy9@gmail.com. 
Spośród odpowiedzi nadesłanych do poniedziałku 7 grudnia, do godz. 23:59, wybierzemy najciekawszą, a jej autor w nagrodę otrzyma książkowy upominek – wybraną przez siebie z prezentowanego na zdjęciu zestawu KSIĄŻKĘ. Będzie nam miło, jeśli podpowiecie nam, z jaką książką warto spędzić długie, zimowe wieczory.  Zapraszamy do zabawy! 

5 komentarzy:

 1. Posłałam swoje zgłoszenie, a co. :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Od dawna marzę o tym, żeby wreszcie przeczytać "Dożywocie"...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto brać udział w konkursach, bo kto wie, może się poszczęści? :)

   Usuń